13 Mayıs 2012 Pazar

Nancy Zhang - Lookbook & illustrations


arada sırada lookbook'a bakmayı çok eğlenceli bulduğumu söylemiştim...bazen vay be ne vücutlar ne kızlar ve ne elbiseler var desem de genelde neleri giymemem gerektiğini öğrendiğim için takip ediyorum...:))
malum abukluğu da aşmış nice kombinler saçlarda ve makyajda nice uçuk renkler kullanılıp ''tarz'' olduğunu düşünüyor oradaki garibanlar...

ama aralarında gerçekten hoş giyinen kendi tarzı olan ve kendine neyin yakışacağını bilen isimler de var....
Nancy Zhang da onlardan biri....bu kızın kombinlerini çok seviyorum...tarzı bana göre daha naif ve romantik kaçsa da göze hitap eden bir yapısı var...
Nancy'nin tabiyki en sevdiğim özelliği ise looklarını (görünüşlerini) illüstrasyon'larıyla beraber paylaşması...
çizimlerinin hastasıyım diyebilirim...çok ama çok tatlılar....


Nancy'nin profiline buradan ulaşabilirsiniz...tanıdık geldi mi? evet ta kendisi... sevgili bahtsız kızımız Song Eun Chae 'nın Misa da giydiği ve benim mağaza mağaza arayıp da bulamadığım kazak... :)

2 yorum:

 1. Kızımızın kombinleri gerçekten şahane.Ama illustrasyonları ayrı bir eğlenceli...:) Bu arada blogger'da yenisin galiba.Oldukça güzel güzel bir blog hazırlamışsın.Ellerin sağlık.:)

  Ben de yeniyim buralarda.Takipçilerimden biri olursan çok çok mutlu olurum.:)

  http://ekimvenisan.blogspot.com/

  Saygılarımla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet birkaç aylık bloggerım daha...:) çok teşekkür ederim blogumu beğenmenize çok sevindim...tabişyki zevkle takip ederim...:)

   Sil